ПРАЦЮЄМО У СФЕРІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ З 2000 РОКУ

Нашою головною концепцією є інтереси наших клієнтів.

Багаторічний досвід роботи у сфері охорони інтелектуальної власності дозволяє нам обирати найоптимальніші варіанти захисту продукції та технологій наших замовників.

Наші спеціалісти мають унікальний досвід, пройшли шлях від фахівців науково-дослідних закладів, експертів Патентного відомства і натепер представляють та захищають інтереси виробників, розробників технологій та митців.

У нашій роботі ми спираємося на досвід кваліфікаційної експертизи та патентно-інформаційного пошуку, співпрацюємо з фахівцями різних галузевих напрямків у сфері інтелектуальної власності, що дозволяє нам виконувати завдання різноманітної складності.


ПАРТНЕРИ


Брагарник Марина Миколаївна

Працює у сфері інтелектуальної власності з 2000 року, обіймала посади головного експерта та заступника начальника відділу хіміко-біологічних технологій в Укрпатенті. Закінчила Національний університет ім. Т. Шевченка та Інститут інтелектуальної власності. Має науковий ступінь кандидата біологічних наук, є магістром в галузі інтелектуальної власності. 


тел. (068) 366-09-61

Гаврилей Лариса Миколаївна

Працює у сфері інтелектуальної власності з 2005 року, обіймала посади головного експерта відділу патентно-пошукових робіт та головного експерта  відділу хіміко-біологічних технологій в Укрпатенті. Закінчила Національний університет ім. Т. Шевченка за фахом цитологія, гістологія, ембріологія та Інститут інтелектуальної власності.


тел. (068) 366-07-72

Безкоштовні он-лайн консультації:

https://protokol.com.ua/ru/cabinet/208544/